AniTR

MangaTR öncesi ilgilendiğimiz, 2011 yılında kurulmuş site/fansub. Tabii AniTR öncesi de var ama orası ayrı hikâye...

Animelerle ilgileniyorduk ve birçok animeyi dilimize kazandırmıştık. Bir ara manga işine de girmiştik ama çok ilginemedik tabii ama MangaTR sinyallerini kota dostu mangalarla vermeye başlamıştık. Sonra yıl oldu 2014 ve MangaTR bir kasım ayında kuruldu. Yani fansub işinde 10 yıl civarında emek var iken bu kültür içinde 15 yılı aştı aşmadı. Geçmişe bazen özlem duysak da şu aralar daha iyi çünkü bu kültür ne kadar çok güzelce yayılırsa o kadar çok sevineceğiz.

  4      0

-


Verdiğiniz, vereceğiniz tüm emekler için teşekkür ediyorum, 2020 yılında olmamıza rağmen şuan piyasada adam akıllı anime/manga platformu yok.
Olanlarda ilgisizlikten kapanıyor.
Şuan merak ettiğim şey, tamamen Manga-TR'ye mi odaklandığınız?

  0      0

-


@MhmtSnmz evet, şu an için tek odak noktamız MangaTR. 5-6 yıldır da öyleydi ve böyle de olacak. AniTR kapanmayacak çünkü çok fazla anıya sahip bir yer oldu. MangaTR de öyle fakat bazen kafamız atabiliyor. O süreç dışında genel olarak işe sohbet ve muhabbet gözüyle baktığımız için herhalde ölünceye dek böyle gider.

Ara sıra anime serileriyle ilgileniyoruz fakat pek bilinen seriler değiller. Hiç öyle popüler olsun diye dadandığımız seri olmadı. Tabii sonradan seri patlayıp gidebiliyor ama o da bizim şansımız olsun.

Bu arada, siteye anime seçeneği de getireceğiz. Hem manga okuyun, hem de anime izleyin. İkisi bir arada olsun istedik. Yakında faaliyetler başlar ama bu MangaTR için geçerli. Burada yazıyorum diye AniTR anlaşılmasın.

  4      0

-


Eğer mangatr ye anime izleme seçeneği gelirse kalıcı olarak hiç çıkamam buradan :D

  2      0

-


Anime seçeneği harika olur ! Teşekkürler.

  0      0

-


Url`den ve galerinizden avatar yükleyemediğiniz güzel site. Bir de istediğim avatarı yükleyebilseydim çok iyi olurdu.

  0      0

-


Yükleyememenin sebebi site değil gravatar hesabını site ile eşlememenden kaynaklı...Bknz.gravatar

  0      1

-


Başlığa bak. Ben başlıktaki site için yazdım. @memati681907 Aslında buradan cevap vermek doğru değil, formata aykırı ama neyse.

Tanım: Anime/manga forumu.

  0      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2021 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik