Homofobikler yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(5.00)

Kısaca escinsellige nefret duyan kisiler
Neden escinsellerden nefret edersinizki , size birseyler yapmıyolar
hadi midenizi bulandırabilir tamamda bu onlardan nefret etmeniz anlamına gelmez
Normal sevgililerde nasıl toplum içinde öpüsünce görmezden geliyosanız onlarıda görmezden gelin
Ama tabi escinsellerde normal insanlarda toplum içinde öpüsme tarzı haraketler yapmasın görmezden gelmekte bi yere kadar

  5      0

-


aslına bakarsak çok güzel konuşmuşsun. ben bin önyargıyla başladım yazını okumaya. ama taraflı yazmaman çok hoşuma gitti. aslında homofobiklerin kötü insanlar olduğunu düşünmüyorum. bu tür şeyleri tiksindirici buldukları için sevmiyorlar. genelde karışmıyorlar ya da laf etmiyorlar. aynı siyasi düşünceleri gibi kendilerine saklamaları çok güzel. bir de hiçbir şey olmadığı halde laf edenler var. işte benim hoşuma gitmeyen insanlar bunlar. değindiğin şey çok güzeldi. eşcinsellerin insan ortasında öpüşme gibi durumları tabii ki hoş değil. çünkü heteroseksüellerin de bunu yapması hoş görülmüyor. insan içinde bu tür şeyler yapılması zaten yanlışken biri gelip eşcinsellerin böyle bir şey yapmasına laf atıyorsa hemen o insanı linçlemeyin, çünkü dışarıda sıradan bir çift cilveleşirken benim bile hoşuma gitmiyor. eşcinseller ve heteroseksüeller eşit diyorsunuz ama eşcinseller genelde daha yüksek tutuluyor. aynı yeni nesil feminizm gibi. o yüzden sinir oluyorum şu bazı lgbt yancılarına. her neyse ne bana dokunmadıkları sürece sorun etmiyorum.

  5      0

-


Tamam olum okuyun Yaoi bir şey demiyoruz.

  1      2

-


bu arada Yaoi okumuyom
Yuri okuyom

  2      0

-


Ben açıkçası eşcinsellikten nefret etmiyorum saygı duyuyorum ama güzel birşey değil bana göre.

  3      0

-


ben ne yaoi ne yuri okuyorum. bir tek komedisinden dolayı 19 tian ve tamen de gushi'yi okuyorum :)

  1      0

-


Homofobik değilim fakat, sanalda bu olaya ayılıp biten ikiyüzlülerden nefret ediyorum.

  2      0

-


Şahsen okuduğum bir tür değil yuri-yaoi ama herkesin hayatına kimse karışamaz, değil mi?

  0      0

-


"eşcinseller ve heteroseksüeller eşit diyorsunuz ama eşcinseller genelde daha yüksek tutuluyor."
eşcinsellerin ve heteroseksüellerin eşit olması gerektiğini savunuyoruz, keşke eşit olabildiklerini söyleyebilseydik. zira arkadaşlarım lise tuvaletlerinde sıkıştırılıp dayak yerken heterolarla eşit değillerdi.
tıpkı erkeklerden hoşlandığım gibi kadınlardan da hoşlandığımı aileme açıkladığımda aldığım tepkiyi bir erkek arkadaşım olduğunu söylediğim vakit almamam kadar üzücü, kırıcı ve adaletsizdi maruz kaldığımız tüm bu tavırlar. homofobiklik güzellemesini yapabileceğiniz bir şey değildir, ayrımcılığın nefretle karışmış dışavurumudur yalnızca. hiç kimse ırkını, milletini, cinsiyetini yahut yönelimini seçerek gelmiyor dünyaya. dilerim ırkçılığa ve bilimum ayrımcılıklara karşı çıktığınız gibi homofobiye karşı çıktığınız günler de gelir.

  4      0

-


güzel arkadaşım sen beni çok yanlış anladın. oysaki yazımda tarafsız olmaya çalışmıştım. ben ne homofobikleri savundum, ne de lgbt yancılarını. benim burda demeye çalıştığım, her iki tarafın da eşit olması idi. eşcinsel ve travestilerin ne kadar ayrımcılığa uğradığının farkındayım. ama geçtiğimiz şu senelerde lgbt'yi savunmayanların da ayrımcılığa uğradığını görmeye başladım. yazımda da dediğim gibi homofobikler iki ya da üçe ayrılıyor, o da sizin nasıl türleştirdiğinize kalmış. madem insanlar eşcinsel olabilmekte ve bu kabul edilebilir, öyleyse birilerinin bundan hoşlanmamasını da hoş görmelisiniz. inan bana birinin homoseksüel, biseksüel ya da heteroseksüel olması hiç umurumda değil. ama lütfen yazılarımı daha dikkatli okumaya çalışın. savunduğum herhangi bir taraf yok. demeye geldiğim şey, eşcinsellerin de düzlerin de insan olduğu. aralarında bir fark olmadığı için üstün kılmamız gereken bir taraf da yok :)

  1      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2020 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik