Disqus

Birçok sitenin yorum yapma bölümüdür kendileri (nasıl tanimlasam bilemedim, bu konuda jargonumun geniş olduğu söylenemez)


Şu sıralar nedense sorun yaşıyorum kendileriyle... Aynı bildirim o üç bildirim asla silinmiyor... Yeni bildirim varsa da bilmiyorum çünkü hep o üç bilidirim duruyor yani "ufff" bıktırdı beni bu durum... Çok da önemli bir sorun olmayabilir ancak zaman geçtikçe canımı sıkmaya başlıyor... Tekrar giriş yaptım sonra cihazımın geçmişini sildim öyle giriş yaptım yine duruyor bildirimler... Hâlâ duruyor... Şimdi başka bir webtoon okuyacağım Disqus bölümüne inince yine aynı o kırmızı baloncuğun içindeki "3" sayısı ile karşılaşacağım...


Edit: 18 Mayıs 2020 itibari ile düzeldi sanırım sorun... En azından minik kırmızı bulutumun içinde sinir bozucu "3" yok :d

  4      0

-


Bildirim sorunu yaşadığım bir site.

Galiba birkaç haftadır var ve bir türlü düzelmedi.

  1      0

-


Şuan herkes de olan bir sorun. Bende ilk başta bir tek bende oldu zannediyordum. Fakat daha önce bu sorunla karşılaşan yabancı kullanıcılar disquss yöneticilerin en geç 1 2 hafta içerisinde düzelteceğini söylüyor. Düzeltilir ama büyük ihtimalle bu onların keyiflerinin kahyasına göre olacak :)

  1      0

-


Benim yorumlarımla insanları pek bir gıcık ettiğim site :D

  2      0

-


Bendede takılıyordu bir ara "+9" gitmiyordu, Upvote ve yanıt yazmaya başlayınca birer birer eksildi.

  0      0

-


Amerika'da 62 kişilik diğer medya devlerine göre oldukça ufak bir grupla işi götürmüş medya platformu.

  0      0

-


Yorumlarımı export etmeme izin vermeyen lanet platform. Facebook, youtube ve daha niceleri buna izin verirken neden sadece disqus izin vermiyor? Sadece site yöneticileri, kendi sitelerindeki yorumları xml. formatında export etme hakkına sahipmiş. Onunda bir dünya incik boncuğu var.
Youtube'ta tek tuşla oluyor bu olay. Hayatımda youtube'u öveceğim bir günün geleceğini düşünmezdim ama disqus bana bunu yaptırttı şu an. Büyük bir eksi.

  0      0

-


30 Aralık 2019 - 3 Ocak 2020 arası,
15 Mayıs 2020 - 18 Mayıs 2020 arası,
12 Haziran 2020,
tarihlerinde çöken site.

12 Haziran'dan sonra da eski kalitesine gelememiştir. Çünkü: (burayı direk ekşiden geçiriyorum (çalmıyorum oraya yazan da benim):
1.bir şeyi kopyala yapıştır yapmak istediğiniz zaman ekran bir anda yüzde 500 zoom yapıyor.

2. bir bildirim geldiği zaman eskiden disqus'tan çıkmadan thread'i (linkteki yorumları) görüntüleyebiliyorduk. artık bunu yapamıyoruz. bu müthiş bir rahatlıktı, neden kaldırıldı? akıllara zarar bir hareket.

3. yine bir bildirim geldi ve siteye gittiniz diyelim, bu sefer disqus'ın "algılama" sorunu oluyor. : disqus ilk açıldığı haliyle kalıyor, ekrana dokunduğunuz, bir şeye tıkladığınız zaman algılamıyor.

algılamadığı için de fotoğrafları, videoları açamıyorsunuz, emoji bırakıp yorum ekleyemiyorsunuz. hatta yorumunuz aşağıdaysa kendi yorumunuzu bile göremiyorsunuz, çünkü "daha fazla yorum görüntüle" ye basmanız lazım.

Çözüm yolu:
Bildirimi üzerine tıklayarak değil, yeni sekme ile açarsanız. algılama sorunu kalmıyor. Yine de can sıkıcı tabi.

Farklı zamanlardan gelen 3 tane yorum yaptım evet yanlış görmüyorsunuz. :)

  0      0

-


Üstte belirtilen bütün sorunlara sahibim. Başta yeni telefonumun yediği bir haspa zannedip telefona sövüyordum fakat sonra farkettim ki bu Disquss'ın mallığı. Ne zaman düzeltecekler acaba şunu, iğrenç bir durum çünkü ;(

  0      0

-


yorum yapma kolaylığı veren progam veya site eklentisi. botlara çare bulsalar iyi olacak.

  0      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2023 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik