Tokyo Manji Revengers

"Tokyo Revengers, Ken Wakui tarafından yazılan ve çizilen 1 Mart 2017’den beri Shuukan Shounen Magazine’de yayınlanan bir manga serisidir.

Serimiz Okul, Aksiyon, Romantizm ve Shounen etiketlerine sahip. Ana karakterimiz Takemichi Hanagaki 26 yaşında hayattan fazla beklentisi olmayan bakir bir erkektir. Sağda solda asgari ücretle çalışan ve tek başına yaşayan ana karakterimiz bir gün haberleri seyrederken ortaokuldaki sevgilisinin (hayatı boyunca tek kız arkadaşıdır aynı zamanda) bir çete çatışmasının ortasında kalıp öldüğünü görür. Sonrasında geçirdiği bir kaza sonucunda zamanda atlama yaşayarak kendisini ortaokul yıllarında bulur. Kendisine bir söz verir ve sevdiği kızı korumak uğruna geçmişi değiştirip Kantou bölgesinin en azılı çetesinin tepesine oturmayı hedefler."

Kaynak: Fanzade

  0      0

-


Çok iyi bir shounen mangadır
okuyun derim diger shounen lerden çok farklı

  1      0

-


Halihazırda anime bölümleri de yayınlanmaktadır Tokyo Revengersın.Güncel bilgi olaraktan da mayıs ayı manga satışında da zirveye otutmuştur.

  0      0

-


ilk yarısında çoğu kişi gibi büyük heyecan ve zevkle okuduğum, sonrasında ise mantara bağlayan seri. animesi ise mevzuyu tam anlatamadı bence.

  0      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2023 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik