banana fish yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(5.00)

Başlığı göremeyince şok olup açtım efenim. Öncelikle herkes yaoi diye bir kenera itmiş seriyi lakin ben araştırdım, okudum, yazarın röportajlarına kadar gittim yaoi maoi yok. He olsaydı da beni germezdi çünkü karakterlerin arasındaki bağ muazzam.

Baş rolümüz Ash Lynx adında sarışın fişek gibi bakışları olan yakışıklı bir çocuk. Yakışıklı olmasına yakışıklı da şeytanın soyu mübarek herkesin pabucunu ayağına ters giydiriyor. Zekası mı dersin dövüşme olayları mı dersin ne ararsan var. On parmakta on marifet. Hapse giriyor akıl hastanesine gidiyor, kurşun yiyor yiyor ölmüyor -belli bir süre tabi-. Neyse aksiyon, biraz da zeki adam görmek istiyorsanız önden buyrun. Ben buyurdum iki günde bitti anime.

Tavsiye ediyorum eğer ki sağlam psikolojiniz varsa. Çünkü bir süre sonra ulan yeter yeter kel herif bi beni mikmedin diyorsun ekrana bakarak sinirle. Yani en azından ben dedim.

Sonu biraz şey bu arada...

  3      0

-


(bkz: ağlamak)

  2      0

-


bir noktadan sonra sürekli aynı döngüye giren seri. son sahnesi duygusal evet. hatta new york kütüphanesine gidip masaya çiçek bırakanlar oldu 2-3 yıl önce.

  0      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2023 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik