Killing Stalking yıldızyıldızyıldızyıldız(3.75)

Her bölüm ayrı bir manyaklığın döndüğü Psikolojimi yerle bir eden ama buna rağmen bağımlısı olup sonraki bölümü okumaktan kendimi alamadığım webtoon. Korku-crime temasını bu kadar severek okuyacağımı asla tahmin etmezdim. Ayrıca son bölümlerin kesinlikle aceleye geldiği belliydi.Ve eklemek isterim ki SPOILER: hayatımda gördüğüm en rezalet finaldi. Yine de ilk defa bu tarz birşey okuduğum için yeri bende ayrıdır.

  8      0

-


o kadar cinsellik ve kan vardı ki bir sure sonra istemsizce tiksindim tek kurtarır yanı benim için çizimleriydi

  0      0

-


ulan sonunda çok pis boşluk yaşadım ben

  5      0

-


Yaoi ve yuri serileri bana ağır kaçtığı için çoğunlukla shoujo-ai ve shounen-ai okuyorum. Yaoi olarak bir seri önerisi istediğimde tavsiye olarak gelmişti bu seri :D. Okuduğum zaman yaşadığım şoku dün gibi aklımda. Meğerse Yaoi webtoon serileri arasında en ağırlarındanmış bu seri. Lakin beyaz tavşanın kuyruğu sonuçta kirlendi. Yine de bitirdiğim zaman aydınlanarak çıkmıştım. Benim için oldukça travmatik bir deneyim olmakla birlikte tecrübe ettiğim için mutluyum. Amanın küçük kardeşlerimiz göz atmaya bile tenezzül etmesinler. Okuyacaklara tavsiyem ise psikolojinizin yerinde olduğu bir zaman okumanız.

  3      0

-


Kesinlikle eklenmesi gereken bir uyarı: hasas bünyeler ve 18 yaş altı için uygun değildir.

  1      0

-


Hayatım da okuduğum en güzel manhwa idi. Sabahlara kadar uyumadan bölüm bekledim. Her bölüm sangwoo ile birlikte kahkaha atıp yoon ile ağladım. Bölümleri yalayıp yuttum. Cinayet, cinsellik, şiddet, travma.. Bu konuların Hepsine ayrı ayrı bayılıyorum. Ve şimdi hepsini tk bir manhwa da okumak :) sinirden telefonu ıssırdığım zamanlar bile oldu ama bıkmadan tekrar tekrar okumaya ve aynı heyecanı aynı duyguları yaşamaya devam edeceğim :))

  1      0

-


Okumayı denedim ama yaoi izlerken kendimi kötü hissediyom

  0      0

-


Okuduğum ilk webtoon idi. Şahsen şiddet, cinsellik vb. şeylerden rahatsız olmadığım için negatif yönde pek etkinlenmemiştim. Kendini içine çeken kurgusu ve çizimleriyle başarılı bir seriydi ancak finali beni tatmin etmedi.

  1      0

-


Erteleyip erteleyip durduğum ama karantina günleri uzayınca e okıyım artık dediğim webtoon. Sonunda yoon'a nasıl sövdüm ama az bile oldu ona
spoiler:harbinden hepsi yoon'un suçu,yalanlar söylemeseydi o sonda sangwoonun ne halde olduğunu anlayıp ona destek çıksaydı her şey güzel olabilirdi...

  0      0

-


Bir yaoi ne kadar +18 olabilecekse o kadar +18'dir. Kan,vahşet ve psikopatlık üst düzeyde olup okurken bazen midenizi bulandırabilir.Aman dikkat diyelim.Okurken bazı yerlerde yok artık diyebileceğiniz "e ama bu kadar da olmaz" tepkilerinizin çokça yer edeceği sadist mazoşist bir garip webtoondur efenim.

  3      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2021 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik