Kuroshitsuji yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(5.00)

Yana Toboso tarafından çizilmiş, çizimlerinden, karakterlerinden, hikayenin gidişatından tutun da her şeyi şahsına münhasır olan manga.

Konusu: Ciel Phantomhive ve şeytan kahyası Sebastian Michaels ile yaşanan maceralar. (Okuyanlar bilir açıklayamıyorum çünkü ne desem spoiler olacak)

  6      0

-


Dikkat! lezzetli pastalar ve yüksek dozda Yes my lord içerir.

  6      0

-


Favori animelerim arasındadır, müzikleri efsanedir. Özellikle ikinci opening müziği olan The Gazette - Shiver'a ve "si deus me relinquit" adlı parçaya bitiyorum. SPOILER: Ayrıca ikinci sezonu ile izleyicileri dumura uğratması ile ünlüdür diyebilirim.

  2      0

-


"Ne de olsa ben lanet bir kahyayım."

Sebas- chaaan.(Bu replikleri sebastian ve grell tonlamasıyla okuyunuz.)

Bu iki karakter ve ayrıca undertaker için izlediğim anime.

  1      0

-


Animesinin karakter yansitimi güzel olmasada yinede çok iyi bir şekilde rakiplerini geride bırakan bi anime 2.sezonda görünce çıldırdığımız karakterle sonu gerçekten havada kalsada yinede en sevdiğim anime

Animede cielin zekasi ön planda değil, animede ön planda olan şey: Her nekadar kötü gibi gözükmeye çalişsada, üzerindeki şeytan baskısı nedeniyle iyi yönünü gizlemeye çalişan biri gibi yansıtılmış. Ama mangada bence ciel asla öyle değil hem gerçekten kıvrak zekalı hemde hiç merhametli değil kesinlikle "piyonlarini" sonuna kadar kullanmada ısrarcı. yani şöyle söyliyim ana anime gercekten tatmin edici değil farklı bir senaryo denenmiş. Ama yan seriler (book of circus,book of Atlantic ve book of murder) kesinlikle mangadaki havayı yansıtan animeden bağımsiz güzel serilerdi

  5      0

-


Normalde bu siteden okumuştum özlediğimi fark ederek tekrar okumak istedim ama bulamadım birileri bulmama yardımcı olabilir mi?

  1      0

-


NEDEN BÖLÜMLER GÖZÜKMÜYOR AĞLİCAM

  0      0

-


Telifli olduğundan dolayı site de kaldırıldı. Manga-TR ana sayfasında yazıyordu zaten açıklaması telifli seriler için.

  0      0

-


Raindrop gubu tarafından aria scanın bıraktığı yerden çevirisi devam eden -önceki bölümlerde sitelerinde okunabiliyor- seri. maalesef 2 senedir garip bir flash back sarmalına girdi seri. bir türlü çıkamadı.

  0      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2023 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik