Sword art online yıldızyıldızyıldız(3.00)

Sevenlerin aşırı sevdiği sevmeyenlerin nefret ettiği isekai türü anime.

  2      0

-


Bence ilk sezonda ilk bölümler basit ve sıkıcıydı. Ama ilerledikçe baya sarmaya başladı. İkinci sezonu izlemedim, nedeni de ilk sezon bitişinde animenin de bitmiş olması gerektiğini düşünmemdi bence ilk sezon sonu tam final yapılacak yerdi.

  1      0

-


Yeni sezonunun gelmesiyle birlikte bir macera daha sonlanacak. Sonra ne var hiç bilmiyorum ama galiba en keyifli sezonlardan biriydi. Pek SaO hayranı sayılmasam da fena değildi.

  0      0

-


102939399384847839494984949393093 bölümde kılıç sallayamayan anime karakteri (salladığı zaman zeten amel-i kitabları kapanır duruma geçiyor)

  1      0

-


SPOILER: ilk sezonda ki ilk kız öldü ya
benim için anime orada başladığı gibi bitti.
Asuna yüzünden anime çöp bence

  1      0

-


Sırf Asuna yüzünden nefret ettiğim anime... Tüm animedeki erkekler Asuna'nın ne kadar muhteşem olduğunu söylüyorlar!Ama SAO'da daha güzel kız karakterlerde var. Neden bu kız bu kadar abartılıyor.Ayrıca anime harem değil ama tüm kızlar Kirito'ya düşüyor bu ne ya!
SPOILER: Ayrıca ensestte fazla kardeşim tamam öz kardeş olmayabilirler ama kuzenler
Animeyle sorunum olay ve konu değil karakterler.

  3      1

-


Bu seriden aslında Tower of God gibi bir şey çıkardı. Ama onun yerine kendisine Kirito'nun pokemon yakalar gibi kız yakalamasına bayılan bir kitle oluşturdu. Ne diyelim tercih meselesi.

Tabii bu "Pokemon" temasının ne kadar iyi sunulduğu da tartışılır. Zira ortada Date a Live gibi bunu çok daha iyi yapan bir seri de var.

  3      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2020 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik