Sakura haruno yıldız(1.00)

Anime dünyasının en nefret edilen karakterlerinden biri. ilk naruto serisinde hiçbir işe yaramasada shippudende birçok karakterin hayatını kurtarmıştır ve SPOILER: chiyo ile beraber bir akatsuki üyesini öldürmüştür

  2      0

-


Sasuke'ye aşık olup bi ara Naruto'ya da bakan sevmediğim kız tipinin vücut bulmuş halidir. Evet belki sonlara doğru güçlü olan bir karakter ama gerekliği tüm seri boyunca tartışılacak biri. Not:SPOILER: Sonunda bu şırtlan Sasuke'yle evlenmiştir ve nihai amacını gerçekleştirip belkide Mangakanın bize bu şırtlanla anlatmak istediği birşeyi çok istersen olur sözüdür

  2      1

-


Tum sezon boyunca insallah ölür diye bekledigim ama ölmeyen tek karakter

  1      1

-


Aşkım, bebeğim, meleğim, biricik karakterim Sakura... Onu neden sevmediklerini anlamadığım, sövenleri gördükçe sinirlendiğim ve hatta büyük kavgalara sebebiyet veren kuzum. Çok saçma bir şekil de yanlış anlaşıldığını düşünüyorum ve Sasuke gibi gerizekakalı karaktere Sakura gibi bebek insanın yakıştığını düşünüyorum. Sakuradan nefret eden insanlara gidip Narutoyuda en baştan izmelerini öneriyorum! Narutoya onu sevdiğini söylediği için herkes 'benim için bitti' gibi saçma sapan tiriplere giriyorlar. Dediğim gibi orada hala neden duygularını söylediğini anlamadıysanız gidip bir daha izleyin/okuyun!..

  0      1

-


Naruto'da bulunan baş karakterlerden biri. Kim ne derse dersin bana göre itici biri. Çoğu kişi güçsüz işe yaramaz olduğunu düşünüp gıcık oluyorlar ama işe yaramaz değil. Güçlü bir kadın ninja. Kendisini sevdirebilecek potansiyeldeyken her hareketiyle animede batırmıştır. Kızın kendisini karaktersiz buluyorum, ki bunun için onlarca örnek sayabilirim.

  0      0

-


Naruto evrenindeki en gerçekçi karakter olduğunu düşündüğüm kişidir.ilk başta fangirl hareketleri yüzünden nefret etsem de zaman ilerledikçe karakteri olgunlaşmış ve en sevdiğim karakter olmuştur. Güçlü olmak için köklü bir soya ihtiyaç olmadığı göstermiştir.

  3      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2020 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik