Who Made Me a Princess yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(5.00)

Büyü, romantizm, komedi gibi türleri barındıran bir manhwa'dır.

Konu olaraksa; "Güzel Athanasia, soğukkanlı bir imparator olan kendi biyolojik babası Claude de Alger Obelia'nın ellerinde öldürülür! Bu sadece aptalca bir uyku masalı… Ta ki bir kadın aniden o talihsiz Prenses olarak gözlerini açana kadar! Mahkum olduğu bu kaderden hayatta kalabilmek için bir plana ihtiyacı var ve zaman tükeniyor. A Planı ile gidip, o rezil İmparator tarafından fark edilmeden mümkün olduğunca sessizce mi yaşamak? B Planı, Saraydan kaçmak için yeterince para mı toplamak? Yoksa C Planına yapışıp, tatlı dille babasının gözüne mi girmek?!"

  1      0

-


Düzenli okumadığım bir seridir ama ingilizceden takip ettiğim kadarıyla herkesin dilinde tek bir soru vardır:

Lucas neredesin?

  9      0

-


Çizimini çok beğendiğim bir webtoon'dur, ama hikayenin ilerleyişi romanına sadık kalmadığı için insanı deli ediyor. Bu arada Lucas neredesin? ( şağa şağa romanında Lucasın 40 gün ağaç ile kavga ettiği yazıyor. Bu yüzden uzun zamandır yok :d )

  6      0

-


Plutus tarafından yazılıp 2017 yılında Spoon tarafından webtoona uyarlanan bir webnovel serisidir.Sadece çizimleri için bile okunabilir.Seri çok tuttuğundan seri sınırlı sayıda basılıp çizgi roman haline getirilmiştir.
https://www.youtube.com/watch?v=gk4pXtqf6BE
https://www.youtube.com/watch?v=5IHfCIr4wQ0
https://www.youtube.com/watch?v=L2BbkeTX7cY&t=316s
Türler:Comedy, Drama, Fantasy, History, Magic, Manhwa, Romance, Shoujo, Webtoon
Konusu:Bir kadın tesadüfen okuduğu 'Sevimli Prenses' adındaki romana reankarne oluyor.Ama reankarne oldğu kişi herkes tarafından sevilen Sevimli Prenses Jennetten yerine 18 yaşında kendisinden nefret eden babası tarafında suçsuz yere acımaszca öldürülen Athanasia'nın bedenine reankarne olmuştur ve eğer bi şey yapmazsa öldürülecektir.Bu yüzden Athanasia A ve B planı olmak üzere iki plan yapar.
A planı:Acımasız babasına fark ettirmeden saryda yaşamak.
B planı:18 yaşına gelene kadar para biriktirip saraydan kaçmak.
Fakat Athanasia'nın paragözlüğü yüzüden yaşanan teknik bir aksaklık dolayısıyla iki planda iptal olur ve Athanasia son anda bir C planı oluşturur,
C planı:Jennette gibi sevimli küçük kız rolünü oynayıp babasına kendini sevdirmek.
Ancak işler Athanasia'nın hiç beklamediği şekilde gelişecektir.
Bence:Dediğim gibi sadece çizimlerin hatrına bile okunabilir.Konu olarak işlenen baba-kız ilişkisi çok tatlıdır,karakterlarden bahsetmeye bile gerek yok ayrıca olay örgüsü de orjinal ve heyecan verivicidir.

  4      0

-


Çizimleri ile hayran bırakan (bkz: Spoon) aynı adlı webnovel uyarlaması manhwa.

Novelde kendini bekleyen mutsuz sondan kurtulmaya çalışan minik Athy'nin babacığı ile aile olmasını işleyen, sevimli karakterlere sahip bu güzide eserin Lucas adında pek de minnoş bir büyücüsü vardır ki okuyucu kitlesinin favorisidir.

SPOILER:
Bölüm 69
LUCAS GERİ DÖNDÜ!!!!
sonunda...

  2      0

-


En sevdiğim manga bu oldu baba ve kızı arasındaki ilişkinin yavaş yavaş gelişmesini ve çiçeklenmesini görmek çok güzel .
Athanasia nın öteki hayatında da bir aileye sahip olmaması ve Claude nin onun ilk ailesi olması nasıl anlatabilirim beni ağlatıyor :(
Ama Lucas da var değil mi 😁

  2      0

-


Sanılanın aksine Isekai değildir. Isekai karakterlerin bulundukları dünyadan başka bir dünyaya gittiği serilere denir. Adı üstünde Isekai=Başka/Farklı Dünya.

  0      1

-


Ne zamandır okuyamıyorum ama son yayınlanan bölümün muhabbetini görünce girip bi bakayım dedim ve meğerse yorumlar kısmında parti varmış.

  4      0

-


Sadece lucasin hatrina webtoon olarak devam ettiğim seri lanet olasi jetyi sevmek zorunda değiliz bize şirin gösterme şunu spoon
Ben ne ara konudan sapıp yine şunlara sövmüşüm

  0      0

-


Serinin başına dikkat serideki erkeklere aşık olabilirsiniz uyarısı asılması gereken bir seri

  0      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2020 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik