Dr. Frost yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(5.00)

Hakkındaki yorumlarlarla okumaya başladığım ve iyiki dediğim webtoondur. Dr. Frost'un ilginç karakteri ve olaylar kesinlikle insanı webtoona çekiyor. Olaylar akıp giderken beyaz saçlı profesöre hayran olmadan duramıyor insan

  2      0

-


Efsane okunması gereken bir webtoon ayrıca kore yapimi dizisi bile varmış
Kesin okuyun :)

  0      0

-


Ben yeni sezonu çıkack mı diye bekliyorum öyle bitirdiler

  0      0

-


Aslında bu yorumu çok önceden yapmıştım ama sitenin kapanması vesaire sebeplerden yorumum da silinmiş oldu bir daha burada açıklama yapayım.

Merhabalar ben serinin bir kısmını ve özellikle son kısımlarını çeviren Hegosder.

Serinin ilk 2 sezonu LINE üzerinde çeviriye açıldı ve çevirildi bu iki kısım 122 bölümü oluşturuyordu. 3.sezona geçerken seri hatrı sayılır bir bekleme (hiatus) yaşadı. Bunun sebebini 3.sezonda için yapılmış korece yorumlardan(Örnek bir yorum: "Sağlık her şeyden değerlidir 3.sezon muhteşem geri dönüş oldu devamını bekliyorum!!") anladığım kadarıyla mangakanın hastalığı ile âlâkalı bir gecikme idi.

4.sezona geçiş ise 3.sezona geçişten çok daha uzun sürdü. 3 sene 6 ay kadar bir süreden bahsediyoruz. İnanılmaz bir beklemeden sonra sonunda 4.sezonun korecesi 2019.10.17 tarihinde çıkmaya başladı.

3.sezonun çevirisi ingilizceye açıldığında ingilizceye anında çevirilir diye düşünüyorum. Bu konuda ingilizceye çevirmek isteyen arkadaş çok ancak malesef yayımcı şirket buna izin vermiyor.

Peki neden diye soracak olursanız şöyle açıklayabilirim seri birden fazla uzun aralıklara girdi bu yüzden serinin durmayacağından emin olmak istiyor diyebiliriz belki... İnanıyorum ki çok uzak değil 3-5 aya kadar 3.sezon çeviriye açılacak ve ingilizce çeviriler gelecektir. Çeviri geldiğinde de ben türkçeye çeviririm, görüşmek üzere ^^

  2      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2020 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik