öğretmen (dizi) yıldız(1.00)

Mr. Hiiragi's Homeroom dizisinden uyarlanma ve Fox kanalında yayınlanan dizidir.

Görünen o ki dizi izleyicileri yine ikiye bölünmüş; bir tarafta böyle öğretmen mi olur diyenler diğer tarafta mis gibi olur diyenler. Tabii daha fazlası da var ama henüz keşfetmemişler için önerilir.

  2      0

-


Tutmaması gereken dizi. Tutarsa 30 yaşında lise üniforması giymiş koskoca adamların oynadığı türk yapımı live action danganronpa falan görmeye hazır olun.

  4      0

-


japon versiyonuyla yarışamayacak dizi
japon dizilerine alışkın olmayan birisi tabii ki orijinalindense türk versiyonunu tercih edecektir
.
.
ben orijinalini izlemiştim ve aslında öğretmen dizisini görene kadar adını bile hatırlamıyordum😅
arkadaşım bak koreden uyarlamışlar, dizi çok güzel dedi bende izlemeye koyuldum
bi baktım 3 nen A gumi😂
dedim kesin olmayacak..
hem toplum hem sektör farkı izin vermez
.
her şeye rağmen öğretmen dizisi diğer türk dizilerine kıyasla çok üst seviyededir
izleyen izlesin😂
ama japon dizisi izliyorum diyenler, o kültüre aşina olanlar kesinlikle orijinali izlesin
Türk versiyonunda ağlama sahnelerine kadar komik geliyordu
fazla yapmacık

  1      0

-


Bu dizi bile aslında milletimizin en azından bir kere anime izleseler veya manga okusalar hoşlarına gidebileceğinin bir göstergesidir. Bence :)

  3      0

-


Önce bu kadar beğenilmiş olması ve Japon dizisinden uyarlanmış olmasından dolayı dikkatimi çekti. Belki de iyidir diye şöyle bir bakayım dedim. Fakat daha başında izlerken sıkıldım.Biraz daha şans vermeye karar verdim.Ve bazı yerleri atlayarak devam ettim.Lakin öyle bir an geldi ki; SPOILER: Ebeveynlerin okulun önüne toplandığında içerideki öğrencilerin pencereden ebeveynlerin geldiğini farkettiği sahnede aralarından birinin pencereye yapışırak 5 yaşındaki çocuk zekasına inip bir anda aaa dedem mi o dedem gelmiş oloom dedem yaa dedeeem diye uzaylı görmüş masum köylü gibi bakışı ve bunun üzerine asi çocuğun çıkıp senin için gelen biri var ama benim babam hapiste gelemiyor gibisinden efkarlanarak atarlanıp bir saçma sapan sidik yarıştırma içine girmeleriyle dünyanın en gerzekçe dramatize etme çabasını görünce daha fazla dayanamayıp kapattım. Ulan okulun yarısını patlatmış fıttırık bir öğretmenle aynı sınıftasın. Ve şu abuk diyologları ediyorsunuz öyle mi? Gördüğüm en dangalakça sahnelerden biriydi. Dizinin orjinalini izlemedim ama benim gözümden bu hali kesinlikle rezalet bir iş.

  1      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2020 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik