sitede şu olsaydı çok iyi olurdu diyeceğiniz şeyler yıldızyıldızyıldız(3.00)

alta yazın :)

  1      0

-


Hmm... Bence.. Hani bir mangayı vs. okuduyup kapattıktan sonra, o mangayı tekrar açtığımızda kaldığımız bölümü görebilmeliyiz. Ya da "okuyorum, okuyacağım" butonlarına benzer butonlar olacak ama her bir sayfada bulunacak. Mesela atıyorum bölüm sonunda olabilir ya da başında, yuvarlak bir buton. O butona tıkladığımızda biz orada kalmışız demektir. Hatta bir hatırlatıcı bile eklenilebilir. Şu manganın şu bölümünde kaldınız gibi. Okuyan varsa teşekkürler

  21      0

-


Bence çoklu tür seçebilsek istediğimiz tarzda manga bulabilmek daha kolay olurdu. Mesela shounen romantizm olsun ama ecchi olmasın gibi işaretlemek. Yani Mangago'daki gibi

  8      0

-


@Nel Kamui https://manga-tr.com/arama.html

  0      0

-


Bİr mangayı puanlarken her hesabın tek hakkı olmalı. Ama her girişte tekrar tekrar oylama yapılabiliyor. Bu hata düzeltilebilir mesela.

  4      0

-


Okuduğumuz mangada kaldığımız yeri görsek çok güzel olur!

  9      0

-


yeni bölümlerin üzerinde yeni veya taze filan yazsın :D

  3      0

-


chatango tekrar gelsin

  2      0

-


@hay_kazuma

Chatango mecburiyetten kalkıyor çünkü desteklediği sisteme genel olarak son veriliyor. Biz kaldırmasak bile yakın zaman içerisinde otomatik olarak iptal olacak.

Yani yaptığımız her işin altında bir sebep var -ki eğer mangayı göremiyorsanız yabancı sitelerden kaynaklı telifli diye üyelik sistemi getirmişizdir ya da bir sistem kalktıysa eğer siteye zararı vardır ya da mecburiyet içeriyordur.

  4      0

-


Burda özelden mesajlaşma var mi? Yoksa eklenirse mükemmel olur gibi.

  1      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2020 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik