Mangagecesi yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(4.33)

C2-C1 çevirmen aradıklarını ve çevirmenlerinin de öyle olduğunu söyleyen, amma velakin çevirilerinin B1-B2 seviyeye ucu ucuna belki yetiştiği, çevirilerini anlamak için büyük efor sarf edilmesi gereken, çevirilerinde baştan sona yazım yanlışları bulunan, her okunan webtoona atlayan gruptur vesselam.

  0      8

-


Herkez, Adminleride? rly?

  1      3

-


Serilerinin hepsini okumasam da okuduklarımın çeviri ve editi aşırı ama aşırı iyiydi böyle çevirmen ve editör zor bulursun en sevdiğim seriye de günde 2 bölüm geliyor ayrıca (oysaki seri fena uzun ben okurken bile yoruluyorum) :p

  6      0

-


SuffleF diye bir editörleri daha var. Editleri muhteşem ötesi.

  8      0

-


Bende oradan bir tane manga takip ediyorum. Bence de güzel tatlış bir sayfa

  6      0

-


Gayet başarılı bir site. Siteye çamur atmak isteyenlerin sayısına bakınca çok kıskanmalarına ve bu kıskançlığı da başarılı olmalarına bağlıyorum. Siteleri açıldığı ilk günden beri takip ediyorum ve sürekli bölüm paylaşıyorlar. Onlar kadar hızlı ve fazla bölüm paylaşan çok az site var. Üstelik telif yedikleri serileri bile reklamları kaldırıp kar amacı gütmeden yayınlıyorlar bu da okuyucularına başladıkları serileri okuyucuları istediği sürece devam ettirecekleri anlamına geliyor. Başka sitelerin aksine...
Prensip sahibi bir ekip. Başarılar diliyorum onlara.

  4      1

-


bir kaç editör ve çevirmen dışı dediklerin doğru olabilir sadece 2-3 serilerini okuyorum o da editör ve çevirmenleri çok iyi oldukları için ama yöneticilerin bir(NightWalker) tanesi çok değişik bir tip kendini kaf dağında falan zannediyor ve bana göre ekibi ayakta tutan yegane kişi lynx'dir o olmasa ekibin diğer yöneticeye katlanacağını düşünmüyorum şahsen, değişik biri.

  3      0

-


Öncelikle uzun süredir severek takip ettiğim bir sitedir. Doğru düzgün araştırma yapmadan eleştiri yapmaya çalışman gülünç. Kendileri mükemmel çeviri, prova ve editler sunmasıyla birlikte serileri güncelden uzak tutmadan günü gününde atan sorumluluk sahibi bir ekiptir. Sadece yapmak için yapan bazı ekipler örnek almalı. Ayrıca soru ve yardım isteklerine güzel bir ilgiyle karşılık vermektedirler. Özellikle manga editini öğrenmek istediğimde SuffleF'in güzel ilgisi için buradan çok teşekkür ederim, çok yardımı dokundu. Birde okuduğum Omniscient Reader's Viewpoint serisini büyük bir özenle çeviren Mab'a teşekkürler. Sadece eleştirmek için yazı yazmayın lütfen.

  3      0

-


Onlar kadar kral ekip görebilir misin ömründe acaba? Gelmiş iki gram aklında ad karalama derdindesin.... Acınası

  1      0

-


adı manga olup içeriğinde manga olmayangillerden.

  0      1

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2023 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik