Bj Alex yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(4.50)

Harika

  5      0

-


Güzel bir seridir eğer ağır yaoi seviyorsaniz okumanız tavsiye edilir.

  4      0

-


Yakın bir ara tekrar başlamayı düşünüyorum ilk seferimde konusu -ki bu manhwa gibi bir çok manganın konusu olan 'porno sektörü' içeren mangalar midemi bulandırır- çok saçma gelmişti mmvleri ilgimi çekti bir şans daha vermeyi düşünüyorum

  1      0

-


Hayatımda okuduğum en iyi yaoilerden biri.Yaoi severlerin (özellikle ağır yaoi) kesinlikle okuması gereken bir seri.83 bölümden oluşuyor. Fakat bir solukta bitecektir. Ve ilişkide duyguları da çok önemseyen bir seri.

  6      0

-


Minnoş uke bedboy+badboy seme ama efsane tatlış baya kaliteli çizimli olaylardan gereksiz sapmayan kaliteli bir webtoon.
Not:Önerilir^^

  1      0

-


Esas çiftten ziyade yan çifti daha fazla sevdiğim webtoonlardan biridir.Keşke mangaka Chanwoo ve MD yi görebileceğimiz daha fazla special bölüm çizseydi.
Edit:Çizmeye bașladı^^

  4      0

-


chanwoo ve md'nin hikayesine girmekten çok slight bir geçişle vazgeçmeleri beni bir miktar üzmüş olsa da gelen her yeni bölümünü merakla okuduğum bir seriydi. donggyun aşağılık kompleksine böylesine esir düşmüş olmasaydı ne olurdu acaba, okurken bile illallah ediyordum çocuktan.

  1      0

-


Bj alex mangakası chanwoo ve md için bir manga yapacak :D üzülmeyin dndnnd

  0      0

-


Sememizin bizi bile delirten bir alımı olduğu, ukemizin de dünyalar tatlısı olduğu manga. Bitişi üzüyor.

  0      0

-


diyeceklerim şu kadar şlap şlap şlak şlak

  4      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2021 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik