Tower of god yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(5.00)

Kimin eli kimin cebinde dedirten, dehşetül vahşet, mükemmel ötesi, heyecanlı savaşları olan, anlatılmaz okunur cinsten bir seri.

Mükemmel ötesi dehşetül vahşet demiş miydim?

  2      0

-


En meşhur weebtoon lardan biridir hatta öncülerindendir ve iyi haber bu güzel serinin animesi de yolda gelmektedir https://www.youtube.com/watch?v=iDBzWhfN3hI Başta japonca dahil birçok dilde yayınlanacaktır. :)

  2      0

-


200 lere gelip kaçıncı bölümde kaldığımı unuttuğum için bıraktığım mükemmel bir seri.

  1      0

-


Sanatçının iradesini taktir ettiğim çizimleri dahil her şeyine bayıldığım bi o kadarda karakter azmışçasına her bölüm yeni karakter eklenen bazen çorba kıvamında bitmemeye yemin etmiş,bir o kadarda biterse canımdan can gidecek olan Koon ve Baam'ı şiplemekten kendimi alıkoyamadığım Dehşet'ül Vahşet überötesi bir webtoondur.

  1      0

-


150 lerde fln bölüm biriksin diye bırakıp bidaha geri dönmediğim dönmek istediğimde ise karekterleri unuttuğum manga konu ve işleyiş olarak güzel de beni fazla sarmamıştı

  0      0

-


Şuan bölümleri mangatr'de olmayan efsane bir seri umarım gelir artık...

  0      0

-


Tower of god mangası bir aralar mangakasının hastalığı sebebiyle ara vermiti ama şimdi geri döndü güncel olarak 500 e çok az kaldı.

düzenleme: 500 çoktan geçildi :p

  1      0

-


webtoon türüne olan negatif bakış açımı bitirsin diye başlayıp, 5 bölümde saldığı şey. hele boşlukta oturan karakter görseli bardı bir bölümden...

  0      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2023 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik