bleach

Tite Kubo tarafından kaleme alınan bir mangadır.

Animesinin son macerasının yayınlanacağını geçenlerde bir yerde okumuştum.

  1      0

-


23 Martta Bleach "Face Again" diye bir etkinlikleri ve duyuruları olacak. Sitelerinde geri sayımı var, sayfayı yeniledikçe farklı karakterler arkaplanda görünüyor.
https://bleach-20th-anniversary.com/

  0      0

-


Manga ve anime olarak ilk göz ağrımdır kendisi, eğer son arc da anime olarak gelirse ne yaparım bilmem :P

  0      0

-


Çok tekrarlandı yorumlarına rağmen hala favori shonenim :3

  0      0

-


Mangakanın one-shot olarak yayınladığı BURN THE WITCH adlı serinin bleach in 20. yılına özel düzenlenen etkinlikte serileşririleceği haberi verildi. Seri bağlantılıdır değildir orası ayrı. Fakat bleach in yeni sezonu gelmeyecektir(en azından şimdilik).

  0      0

-


https://www.youtube.com/watch?v=xggvutvtu1u

Video güzel. Ama asıl vurucu kısım (kaynaksız olsalarda)
yorumlar:

-"Tite Kubo's original plans will be used. If anyone is curious. As we know Kubo was rushed because of his health and the broken ligaments. TYBW originally was planned to be a masterpiece by Kubo (It still is) and it had the best arc of 'Anything but rain arc' so basically put. Kubo's original plans are much better than what we got."

Tite Kubo'nun sağlık sorunlarından dolayı senaryoyu hızlandırdığı/değiştirdiği biliniyor. "7 yıllık materyal var" dedikten 3 yıl sonra mangayı bitirmiş adam.

Ve evet, normalde dediklerine dikkat eden biri. Bu adam Shounen Jump'ın zirvesindeyken çıkıp ciddiyetle "Eski ustalarla karşılaştırırsanız benim esamem okunmaz" demiş biri. Eğer heyecanlanın diyorsa, heyecanlanmalısınızdır.

Ve Bleach'in animesi 2 yıldır geliştiriliyor şu anda. 2 yıl!.. Animeyi Mappa'nın yaptığına dair bir söylenti var. Elleri çok doluydu, belki bu yüzden 2 yıl bekledi, belki de gerçekten uğraştıkları için 2 yıl bekledi.

-"Censorship on the anime will not happen due to the anime airing at a late time slot said by Tite Kubo himself on his QnA website."

-"A giant Bleach Expo will be held this year on December, this is where we can expect: trailers, news and lots of info to drop about TYBW. But the news could still be dropped before the Expo."

Kesinlikle Fairy Tail'in hiç hiatus olmamış gibi devam eden yeni sezonuna benzemeyecek. Bunlar 2021'de aldığım en sağlam anime haberleri. Kemerleri bağlayın. (Ama beklentilerinizi de o kadar uçurmayın. Üzülürsünüz sonra.)

  1      0

-


SPOILER: Güçlerini kaybettiğiyerde bırakarak en güzel şeyi yaptım.Bıraktığım kısma kadar güzel bir shounendi.

  0      0

-


@KazikliVoyvoda Fullbring arcı da kötü değil doğrusu, izlemeye değer. Zaten canon hikaye, yeni sezonu izlemek istiyorsan Fullbringten devam etmek zorundasın...

  1      0

-


9 yıl aradan sonra final arcıyla geri dönecek anime serisi.

  1      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2021 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik