manga tr büyük krizi yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(5.00)

11.03.2020 tarihinde sebebi bilinmeyen bir sorundan manga tr 'de ki yayınların bir kısmı daha sonra da tamamı kayıp edilmiştir. Bu sebepten de Manga TR belirsiz bir süre kapatılmıştır.

  7      0

-


siber saldırı muhtemelen.

  3      0

-


Yayınlara geri ulaşılamazsa Risou No Himo Seikatsu adlı serimiz patladı demektir arkadaşlar. Sitede var diye eski bölümlerin kayıtlarını bilgisayarımdan silmiştim.

  1      0

-


Fuuka ve kimi no iru machi mangaları geri dönsün başka istediğim herhangi bir şey olmaz bu dünyadan

  1      0

-


Serilere google resimlerden ulaşılabiliyor. Arama çubuğundaki resim numarasını değiştirirseniz bütün bölümü okuyabilmeniz bile mümkün. :D

https://manga-tr.com/app/manga/uploads/manga/risou-no-himo-seikatsu/74430/1.jpg
https://manga-tr.com/app/manga/uploads/manga/risou-no-himo-seikatsu/74430/2.jpg

Bu şekilde sondaki sayıyı 1 arttırarak bütün bölümü okuyabilirsiniz. :D

  10      0

-


Umarım sorun neyse biran önce çözülür.

  3      0

-


yaa eski bölümler olmadan yayınlamaya devam etseniz sonra yavaş yavaş toplanmaz mı:(((( valla kapanmanız yüreğime oturdu o kadar emek o kadar sene alışmıştım yaaaa

  4      0

-


Canımızı sıkan olay. Ne istendi,nasıl yapıldı bilmiyorum ama bunca kişinin takip ettiği bir platformu yok etmeleri manga severleri çok üzdü. Site sayesinde çok güzel insanlar tanıdım. Arkadaşlıklar dostluklar kurdum. Açılır mı açılmaz mı tam olarak bilgiye sahip degiliz ancak bu güzel dostlukların kurulması bile birçoğumuzun yanına kâr kalacak..

  5      0

-


Hiç bir krizin üretken insanları durduracağını ve hevesini kıracağını düşünmediğim için gelip geçici olacağını ve tam tersine bu krizden ders çıkarılıp daha kuvvetli daha güçlü bir toparlanış yaşatacak olay.

  5      0

-


Sadece üç kişilik yönetimin/kurucunun değil de yüzlerce insanın emeği olan bir sitenin başına gelmiş en büyük krizlerden sadece biri. Sadece diyorum çünkü 6 yıldır başımıza gelmeyen kalmadı; yayın evleri tehdit eder, saldırılar olur, çeşitli makamlara şikayet ediliriz ve küfürler, hakaretler, arkamızdan yalan haberlerle iş çevirmeler de cabası.

Bu arada, normalde yedekleme sistemimiz tabii ki var ve daha önceki saldırıları bu şekilde atlattık ama bu seferkinde olaylar biraz karışık. Kısacası bu çok sevdiğimiz manga kültürünün içinde ne tür insanlar olduğunu görün isteriz ki bizim niye sohbet muhabbet her şeyden öte dediğimiz bir kez daha anlaşılsın. Yoksa ortamlar bu tür insanlara kalacak.

  16      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2020 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik