Siteye gelmesi gereken özellikler yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(5.00)

Bence siteye, mangaya girdiğimiz zaman benzer mangalar tarzı bir bölüm olsa çok güzel olurdu.Çünkü bir mangayı çok beğenince aynı tarz manga bulmakta zorlanıyorum.Yoksa zaten site mükemmel.

  9      0

-


Bir içerik sayfasına girildiğinde kenarda bir yerde şikayet et butonu olması gerektiğini düşünüyorum. Sitede shoujolar arasında aslında çok masummuş gibi duran ama pedofili içeren mangalar var. Gördükçe rahatsız oluyorum,hemen oracıkta şikayet etmek istiyorum ama edemiyorum.

  6      0

-


1.E tabii ki de Manga-TR Sözlük'e insanları yönlendirecek dev gibi bir "SÖZLÜK" butonu! Sözlük ölmüş gömeni yok.

2.Bir de siteye üye olurken ilk seferde geçersiz bir şey çıkınca sitenin suratımıza "SPAM KONTROLÜNDEN GEÇEMEDİNİZ" diye bağırmaması. Bunun yüzünden kaç kişinin üye olamadığını tahmin edemiyorum.

3.Sözlük ve forum arasındaki farkın kaldırılması. 17-18 tane yorum yaptım, daha ancak farkettim böyle bir ayrım olduğunu. Böyle ayrıntılar insanı durduk yere yorar, ha forum ha sözlük ne farkeder. Sonuçta ekşi sözlük muadili bir yer bura, TDK değil ki. Foruma ayrı, sözlüğe ayrı kafayla yazacağımo hiç sanmıyorum.

4.Hatta bu birleştirmeyi de manga-tr'de hayvan gibi bir manşetle, ışıklı tabelalarla duyurun da sözlüğü gömecek adam çıksın. :D

5.Kim ne derse desin en büyük eksik https://manga-tr.com/manga-list.html" style="color:#07d098;">" style="color:#07d098;">https://manga-tr.com/manga-list.html
şu ekranda türe göre manga/webtoon/novel araması yapamamamız. Siteyi bayağı uçurur bence bu. Tabi yine ışıklı neon cyberpunk hologramlarıyla ana sayfada göze sokmanız lazım. "Çok işlemci ister, server kaldırmaz" falan diyorsanız lütfen buraya yazın, biz de daha çok üzülüp "ya neden bu özellik yok ühü" diye ağlamayalım.

6. anime.tr...bence kaldırın. Türkanime, Anizm, (ve daha zibilyon tane yerleşmiş site) varken anime.tr'nin tutma şansı...[Insert Doğu Perinçek meme here]

Ama şu olur bakın, animefilm.tr ! Sadece anime filmlerini, OVA'ları falan eklersiniz, o da çok yahşi olar.

  0      0

-


7.Lütfen diğer fansub/translation sitelerine milleti sözlüğe yönlendirecek bir buton/link eklemelerini söyleyin. (Biliyorum bu çok itopik ama bu olursa müthiş olur.)
(bkz. turancılık) :D :D :D
...
ŞU AN GELİŞMİŞ ARAMA SEÇENEĞİNİ FARKETTİM. ÇOK GERİDEN GELİYORUM ÇOK.

8.Gelişmiş aramanın yanına "(türe göre arama)" yazısı ekleyin diyeceğim ama...kaç kişi benim kadar bakankördür? Siteye bir şey katar mı bilmiyorum bencilce olacak ama kolay bir istek gibi göründüğü için bunu da 8. madde olarak ekliyorum ben yine. :)

  0      0

-


JANPB senin yazdığın 8 maddeyide yapsalar site baya değişir ama katılıyorum sana. Yazdıklarından 3. maddeyi yapsalar iyi olur çünkü senin dediğin gibi arasında bence pek fark yok. Birde 8. madde bende ilk defa bu siteyi kullanırken o seçeneği gördüm pek umursamadım sonra belirli türlerde manga aramaya başlerken o seçeneğe tıkladım o an fark ettim ( sitenin her yerine baktıktan sonra o seçeneğe tıkladım :) ). Birde sen birikim falan mı yaptım ilk 3 sıradakı başlıklarda en son yorum yapmışsın hahaha

  1      0

-


Burayı canlandırasım geldi hocam. Uçurucam burayı kemerlerinizi bağlayın. O lanet olası spam kontrolünün anasını ağlatacağım. :|)

  1      0

-


farkettiğim şeylerden biri iğrenç ekşi sözlükle burayı bir tutmamak gerek.Orada bilmeyen ve konuşan herkes dile getiriyor..

  0      0

-


Sadece site özellikleri anlamında ekşi sözlüğe benzer diyorum, kullanıcıları mümkünse uzak dursun Allah muhafaza hahah

  0      0

-


sadelik iyidir..

  0      0

-


Bir aralar sitede rastgele manga seçme butonu vardı. Bir çok sevdiğim seriyi öyle keşvetmiştim. Sonrasında kaldırıldı. Tekrar eklenebilir mi?

  2      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2021 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik