Kişisel bilgiler yıldızyıldızyıldız(3.00)

Kişisel bilgiler çalınmadı dimi?
Sonuçta her şeyi silebilen adam şifreleri çalmaz mı? Çalar.

  21      0

-


İsim soy isimden tutun da Google aramalarına kadar olan geniş bilgi topluluğudur.

Ayrıca merak etmeyin, amaçları siteyi kapattırmaktı yani bütün her şeyi silerek kendi çıkarlarını ön planda tutmak istemişlerdir. Defalarca kez saldırı yedik hatta bir keresinde alternatif bir siteden yedik diye tahmin ediyoruz -ki netleştiremediğimiz için yarım yamalak bilgilerle neyse deyip geçtik. Yani amaç site kapansın, bizim site ilgi çeksin hesabıdır diye düşünüyoruz. Bu yüzden okuyalım da gerisi önemli değil demek yerine biraz daha bilinçli hareket edelim ve yaptığımız duyurulara dikkat edelim. Değer verilmemesi gereken yere değer verirseniz tepenize çıkarlar.

  5      0

-


Biraz daha açık konuşun ki bizde tarafımızı belireyelim yoksa yardımcı olamayız.

  0      0

-


Çok Uzakta Aramaya Gerek yok
(bkz: mangawow)

  0      0

-


Endişelenmenize gerek yok, rahat olun, zaten siteye Nick ve Mail adresinizle kaydoluyorsunuz. Bu yüzden pek de kişisel bilginiz yok. Şifrenize ise yöneticiler olarak biz bile ulaşamıyoruz ancak saldırının kapsamını bilmediğimiz için dilerseniz şifrenizi değiştirebilirsiniz, yine de çok gerekeceğini düşünmüyorum. Eğer şifrelerin peşinde olsalardı önce yetkililerin şifreleri ve hesapları giderdi. Geçtiğimiz bu zaman aralığında böyle bir şey tespit etmedik.

  2      0

-


Veritabanında bulunan şifreler kompleks bir şifreleme sistemiyle kayıt altında tutulmaktadır. Bu şifreleme sisteminin çözülmesi çokta mümkün değildir. Bu yüzden endişeniz olmasın. Şifreleri sitenin kurucusu olan ben dahi görememekteyim.

  0      0

-


Saldırılanların (bkz: kuantum bilgisayar)'ları yoksa öyle bir şey olacağını sanmıyorum.

  0      0

-


Kişisel bilgileriniz zaten face ve insta kullandığınızda bile çalınıyor.Face geçen yıl mı ne davalık olmuştu bu yüzden..

  2      0

-


Yeni başlık açabilmek için giriş yapmalısın.

©2021 Manga-TR Online Türkçe Manga

istatistik